Фітнес станція Finnlo Autark 600
Відео 1Фото 23 |
Finnlo Autark 600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Finnlo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Finnlo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Finnlo Autark 600
Усі ціни 9 →Фитнес cтанция Finnlo Autark 600 | 48 128 грн. |
Фитнес-cтанция Finnlo Autark 600 стек 80 кг 3929 | 48 128 грн. |
Фітнес станція Finnlo Autark 600 (3929) | 48 129 грн. |
Фитнес станция Finnlo Autark 600 (3929) | 48 129 грн. |
Тренажер Finnlo Autark 600 | 56 211 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →