Електрогенератор Firman SPS-3000ie/RC
Firman SPS-3000ie/RC без пультазапуск з пульта |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firman SPS-3000ie/RC
Инверторный генератор Firman SPS-3000ie/RC с ПДУ (240000032) 186599 | 31 990 грн. |
Генератор бензиновий інверторний Firman SPS-3000ie/RC 101312-10 | 31 990 грн. |
Інверторний генератор FIRMAN SPS3000ie/RC | 30 990 грн. |
Генератор инверторный Firman SPS-3000ie/RC, 3.3кВт, 1ф, 6,5л, электростарт | 31 990 грн. |
Генератор бензиновый инверторный Firman SPS-3000ie/RC | 31 990 грн. |
Модификації Firman SPS-3000ie/RC
Ціни на Firman SPS-3000ie/RC |
---|---|---|---|---|
Firman SPS-3000ie | від 27 890 грн. | 5 пропозицій | ||
Firman SPS-3000ie/RC | від 30 990 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →