Електрогенератор Ranger Kraft 4000 (RA 7758)
Фото 15 |
Ranger Kraft 4000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ranger Kraft 4000
Усі ціни 7 →Инверторный генератор Ranger Kraft 4000 (RA7758) | 29 999 грн. |
Инверторный генератор Ranger Kraft 4000 (RA 7758) | 29 999 грн. |
Інверторний генератор RANGER Kraft 4000 (RA 7758) RA7758 | 29 999 грн. |
Інверторний генератор RANGER Kraft 4000 RA7758 | 30 299 грн. |
Інверторний генератор Ranger Kraft 4000 4 кВт | 30 299 грн. |
Інверторний генератор RANGER Kraft 4000 | 29 999 грн. |
Інверторний Генератор бензиновий на коліщатках Ranger Kraft 4000 RA 7758 3 | 30 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →