Пляшка Fissman 6398 (6398)
Фото 7 |
Fissman 6398 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman 6398
Бутылка для воды Fissman 500 мл 6398 | 381 грн. |
Пляшка скляна Fissman 500 мл (6398) | 448 грн. |
Пляшка спортивна Fissman Sport Line 500мл, скляна, м'ятна (FN-6398) | 516 грн. |
Пляшка для води Fissman із пластику 6.5х20.5см/500мл Зелена (6398) | 483 грн. |
Пляшка спортивна Fissman Sport Line 500мл, скляна, м'ята FN-6398 | 576 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →