Поїлка Fissman 6855
Фото 4 |
Fissman 6855 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman 6855
Бутылка для воды с соломинкой Fissman 260 мл 6855 (ассорт.) | 136 грн. |
Пляшка для води з соломинкою Fissman 260 мл 6855 | 149 грн. |
Пляшка для води Fissman 260 мл з трубочкою (6855) | 115 грн. |
Поїльник Fissman з ручкою з пластику 7х17см/260 мл Синій (6855) | 160 грн. |
Поильник Fissman з ручкою із пластику 7х17см/260 мл Бузковий (6855.1) | 160 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →