Перфоратор Flex CHE 2-28 (413.666)
Flex CHE 2-28
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:800 Вт
Енергія удару:2.7 Дж
Число ударів:4000 уд/хв
Оберти холостого ходу:1300 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:2.65 кг
Всі характеристики
Характеристики CHE 2-28
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex CHE 2-28
Усі ціни 7 →Flex CHE 2-28 413666 | 11 440 грн. |
Flex CHE 2-28 413666 | 11 726 грн. |
Flex CHE 2-28 413666 | 12 012 грн. |
Перфоратор Flex CHE2-28 SET | 4 839 грн. |
Перфоратор FLEX CHE 2-28 SDS-PLUS SET | 5 174 грн. |
Перфоратор Flex CHE2-28SDS-SET PLUS | 5 549 грн. |
Перфоратор FLEX CHE 2-28 SDS-PLUS SET | 5 179 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →