Матрац Flitex Comfort Native 12 100x190 (FT20.12.002)
від 4 686 до 6 008 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 120 кг Висота:12 см |
Модифікації Flitex Comfort Native 12 22
Характеристики
Flitex Comfort Native 12 100x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Native 12 100x190
Сортувати
Матрас детский Flitex Comfort Native 100х190х12 см (FT20.12.002) | 4 806 грн. |
Матрац безпружинний Comfort Native (12 см) 100x190 (FT20.12.002) | 4 686 грн. |
Матрац Flitex Comfort Native 100х190х12 (FT20.12.002) | 5 107 грн. |
Матрас Flitex Comfort Native 190х100х12 см | 6 008 грн. |
Матрац Flitex Comfort Native, 100*190*12 | 5 107 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Native, 100х190х12 (FT20.12.002) | 6 008 грн. |
Закрити
Рекомендуємо