Матрац Flitex Ivory Latex Coconut 20 160х200 (FT20.20.042)
від 22 343 до 29 790 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:20 см |
Модифікації Flitex Ivory Latex Coconut 20 20
Характеристики
Flitex Ivory Latex Coconut 20 160х200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Ivory Latex Coconut 20 160х200
Сортувати
Матрац безпружинний Ivory Latex Coconut (20 см) 160x200 (FT20.20.042) | 22 343 грн. |
Матрац Flitex Ivory Latex Coconut 160х200х20 (FT20.20.042) | 25 322 грн. |
Матрас Flitex Ivory Latex Coconut 200х160х20 см | 29 790 грн. |
Матрац Flitex Ivory Latex Coconut 160*200*20 | 25 322 грн. |
Матрац Flitex Ivory Latex Coconut 160х200х20 (FT20.20.042) | 29 790 грн. |
Закрити
Рекомендуємо