Автоакустика Focal JMLab Auditor ASE-165
Фото 7 |
Focal JMLab Auditor ASE-165 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Auditor ASE-165
Усі ціни 6 →Автоакустика Focal ASE-165 | 3 799 грн. |
Автоакустика Focal ASE-165 (83118) | 3 799 грн. |
Автоакустика FOCAL Audiotor ASE-165 2х. компонентна 6.5" (16.5см) RMS 60Вт | 3 899 грн. |
Автоакустика Focal ASE-165 | 4 065 грн. |
Компонентна акустика Focal ASE-165 | 3 799 грн. |
Автомобільна акустика FOCAL ASE-165 S | 4 366 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →