Радіатор опалення Fondital Alustal 500/100 6
Модифікації Fondital Alustal 4
Характеристики
Fondital Alustal 500/100 6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fondital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fondital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Fondital Alustal 500/100 6
Радіатор біметалевий Fondital Alustal 500/100 6 секцій по 1.85 кг | 5 734 грн. |
Fondital Fondital Alustal 500/100 (6 секций) V90103406 | 5 734 грн. |
Біметалевий радіатор Fondital Alustal 500/100 (6-секцій) V90103406 | 5 734 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо