Зварювальна маска-хамелеон Forte MC-4100 (37890)
Відео 4Фото 3 |
Forte MC-4100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte MC-4100
Усі ціни 16 →Маска сварщика хамелеон Forte МС-4100 (37890) | 1 120 грн. |
Сварочная маска хамелеон Forte МС-4100 | 1 133 грн. |
Маска зварювальника Forte хамелеон МС-4100 (37890) | 1 350 грн. |
Маска сварщика Forte хамелеон МС-4100 (37890) 37890 | 1 128 грн. |
Маска зварювальника Forte хамелеон МС-4100 (37890) 37890 | 1 127 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →