Firewall (файрвол) Fortinet FortiGate 40F
Відео 11 |
Fortinet FortiGate 40F |
|
Міжмережевий екран додатково оснащується портом LAN працюють по протоколу FortiLink.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fortinet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fortinet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fortinet FortiGate 40F
Усі ціни 10 →Fortinet FG-40F | 24 187 грн. |
Fortinet FG-40F — Міжмережевий екран 5xGE LAN 1xUSB | 28 990 грн. |
Fortinet FG-40F-EU Файрвол Fortinet FG-40F-EU | 27 554 грн. |
Маршрутизатор (точка доступу) Fortinet FortiGate 40F z licencjami na 1 rok | 48 790 грн. |
Fortinet FortiGate 40F bez licencji (FG-40F) | 28 000 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →