Водяне охолодження Fractal Design Celsius S24 Black
Відео 23Фото 14 |
Fractal Design Celsius S24 Black
240 мм360 мм
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, TR4
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Перед покупкою уточніть наявність комплекту для установки на сокет AMD TR4.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Celsius S24 Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fractal Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fractal Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fractal Design Celsius S24 Black
Усі ціни 25 →Fractal Design Celsius S24 (FD-WCU-CELSIUS-S24-BK) Black FD-WCU-CELSIUS-S2 | 6 829 грн. |
Кулер Fractal Design Celsius S24 (FD-WCU-CELSIUS-S24-BK) | 6 830 грн. |
Система водяного охолодження Fractal Design Celsius S24 (FD-WCU-CELSIUS-S2 | 7 100 грн. |
ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ процессору 2х12 0 ММ Celsius S24 FD-WCU-CELSIUS-S24-BK | 6 829 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Celsius S24 Black
Ціни на Fractal Design Celsius S24 Black |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Celsius S24 Black | від 6 350 грн. | 25 пропозицій | ||
Fractal Design Celsius S36 Black | від 6 918 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →