Водяне охолодження SilverStone IceGem 240P (SST-IG240P-ARGB)
Відео 5Фото 8 |
SilverStone IceGem 240P
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, TR4
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики IceGem 240P
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SilverStone IceGem 240P
Усі ціни 34 →Система рідинного охолодження SilverStone IceGem 240P (SST-IG240P-ARGB) SS | 6 204 грн. |
Система водяного охолодження SilverStone IceGem 240P ARGB Black (SST-IG240 | 6 049 грн. |
SILVER STONE IceGem 240P (SST-IG240P-ARGB) | 6 204 грн. |
Система жидкостного охлаждения SilverStone Icegem 240p-argb, lga2066, 2011 | 5 801 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →