USB-хаб Frime FH-20030
Фото 3 |
Frime FH-20030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime FH-20030
Усі ціни 8 →Концентратор USB 2.0 Frime 4хUSB2.0 Black (FH-20030) FH-20030 | 184 грн. |
Frime USB-хаб 4-портовий 2.0 Black (FH-20030) FH-20030 | 219 грн. |
Frime 4хUSB 2.0 Black (FH-20030) 4хUSB2.0Black(FH-20030) | 139 грн. |
Frime FH-20030 | 130 грн. |
Концентратор USB 2.0 Frime 4хUSB2.0 Black (FH-20030) | 148 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →