USB-хаб Frime FH-5in1.311HL
Фото 5 |
Frime FH-5in1.311HL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime FH-5in1.311HL
Frime FH-5IN1.311HL Space Gray | 1 199 грн. |
Frime 2*USB3.0, PD, HDMI, RJ45 Space Grey (FH-5in1.311HL) 2*USB3.0,PD,HDMI | 1 199 грн. |
Frime FH-5in1.311HL | 1 299 грн. |
USB-хаб Type-C Frime 5-в-1 2*USB3.0, PD, HDMI, RJ45 Space Grey (FH-5in1.31 | 1 199 грн. |
Порт-реплікатор FRIME 5-in-1 USB-C to HDMI, 2xUSB3.0, LAN, PD Space Gray ( | 1 416 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →