Кардридер / USB-хаб Frime FHC-AllinOne3p2W
Фото 4 |
Frime FHC-AllinOne3p2W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime FHC-AllinOne3p2W
Усі ціни 11 →Концентратор USB 2.0 Frime 3хUSB2.0, SD, MS, TF Black/White (FHC-AllinOne3 | 199 грн. |
Frime 3 х USB 2.0 (FHC-AllinOne3p2W) Black/White | 199 грн. |
Концентратор USB 2.0 Frime 3хUSB2.0, SD, MS, TF Black/White (FHC-AllinOne3 | 199 грн. |
USB-хаб Frime 3-портовий з кардридером All-in-One White (FHC-AllinOne3p2W) | 169 грн. |
Frime 3хUSB2.0 Black/White (FHC-AllinOne3p2W) FHC-AllinOne3p2W | 199 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →