USB-хаб Frime FH-30520
Frime FH-30520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime FH-30520
Усі ціни 19 →Концентратор Frime 4хUSB3.0 Black (FH-30520) FH-30520 | 369 грн. |
Концентратор USB Frime 4хUSB3.0 Silver (FH-30520) FH-30520 | 369 грн. |
Хаб USB Frime 4xUSB3.0 Серебристый (FH-30520) FH-30520 | 456 грн. |
USB-хаб Frime 4-х портовий 3.0 Silver (FH-30520) | 319 грн. |
Frime FH-30520 Black | 379 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →