USB-хаб Frime ECF-FP2XTA&2XTC.32
Фото 5 |
Frime ECF-FP2XTA&2XTC.32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime ECF-FP2XTA&2XTC.32
Усі ціни 7 →USB-хаб Frime USB 3.1 2 x type A & 2 x type C VL820 Black (ECF-FP2xTA&2xTC | 949 грн. |
USB-хаб Frime USB 3.1 2 х тип A и 2 х тип C VL820 Черный (ECF-FP2xTA&2xTC. | 949 грн. |
Frime ECF-FP2xTA&2xTC.32 2x USB-A + 2x USB-C VL820 Black ECF-FP2xTA&2x | 949 грн. |
Frime USB 3.1 2 x type A & 2 x type C VL820 Black (ECF-FP2xTA&2xTC.32) ecf | 949 грн. |
Frime ECF-FP2xTA&2xTC.32 | 949 грн. |
USB-хаб Frime USB 3.1 2 x type A & 2 x type C VL820 Black (ECF-FP2xTA&2xTC | 871 грн. |
Внутрішній 3.5" USB-хаб Frime USB 3.1 2 x type A & 2 x type C VL820 Black | 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →