Масляний обігрівач FrimeCom YL-B28-11 11 секц 2.5 кВт
FrimeCom YL-B28-11 9 секц 2 кВт 11 секц 2.5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FrimeCom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FrimeCom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FrimeCom YL-B28-11 11 секц 2.5 кВт
Усі ціни 20 →FrimeCom FrimeCom YL-B28-11 | 2 703 грн. |
Масляний радіатор FrimeCom YL-B28-11 | 2 625 грн. |
Масляний радіатор FrimeCom YL-B28-11 | 2 249 грн. |
Масляный радиатор FrimeCom yl-b28-11 | 2 648 грн. |
Масляний радіатор FrimeCom YL-B28-11 | 2 458 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації FrimeCom YL-B28-11
Ціни на FrimeCom YL-B28-11 |
---|---|---|---|---|
FrimeCom YL-B28-9 9 секц 2 кВт | від 2 053 грн. | 19 пропозицій | ||
FrimeCom YL-B28-11 11 секц 2.5 кВт | від 2 249 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →