Жорсткий диск Fujitsu SATA S26361-F5732-L192 1.92 ТБ для Primergy RX2540 M5
Товар застарів 66 521 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 1920; Форм-фактор ("): 3.5; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Fujitsu S26361-F5732-L192 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fujitsu SATA S26361-F5732-L192
Ціни на Fujitsu SATA S26361-F5732-L192 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SATA S26361-F3670-L100 1 ТБ F3670 | від 5 685 грн. | 5 пропозицій | ||
Fujitsu SATA S26361-F3815-L100 1 ТБ F3815 | від 10 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SATA S26361-F3670-L200 2 ТБ F3670 | від 14 268 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо