Жорсткий диск Fujitsu SATA S26361-F3815-L100 1 ТБ F3815
Fujitsu S26361-F3815-L100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujitsu SATA S26361-F3815-L100 1 ТБ F3815
Fujitsu 1TB 3,5" (S26361F3815L100) | 10 160 грн. |
Fujitsu 1TB 3,5" (S26361F3815L100) | 10 414 грн. |
Fujitsu 1TB 3,5" (S26361F3815L100) | 10 668 грн. |
Модификації Fujitsu SATA S26361-F3815-L100
Ціни на Fujitsu SATA S26361-F3815-L100 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SATA S26361-F3670-L100 1 ТБ F3670 | від 5 685 грн. | 6 пропозицій | ||
Fujitsu SATA S26361-F3815-L100 1 ТБ F3815 | від 10 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SATA S26361-F3670-L200 2 ТБ F3670 | від 13 920 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →