Жорсткий диск Fujitsu SATA S26361-F3670-L200 2 ТБ F3670
Fujitsu S26361-F3670-L200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujitsu SATA S26361-F3670-L200 2 ТБ F3670
Fujitsu Dysk Hd Sata 3G 2Tb 7.2K Hot Pl 3.5' Bc (S26361-F3670-L200) | 14 268 грн. |
Fujitsu Dysk Hd Sata 3G 2Tb 7.2K Hot Pl 3.5' Bc (S26361-F3670-L200) | 13 920 грн. |
Fujitsu Dysk Hd Sata 3G 2Tb 7.2K Hot Pl 3.5' Bc (S26361-F3670-L200) | 14 268 грн. |
Fujitsu Dysk Hd Sata 3G 2Tb 7.2K Hot Pl 3.5' Bc (S26361-F3670-L200) | 14 616 грн. |
Модификації Fujitsu SATA S26361-F3670-L200
Ціни на Fujitsu SATA S26361-F3670-L200 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SATA S26361-F3670-L100 1 ТБ F3670 | від 5 692 грн. | 6 пропозицій | ||
Fujitsu SATA S26361-F3815-L100 1 ТБ F3815 | від 10 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SATA S26361-F3670-L200 2 ТБ F3670 | від 13 920 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо