Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK
Відео 13Фото 21 |
G.Skill F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK |
|
Ефектний комплект, що включає два модулі оверклокерської оперативної пам'яті стандарту DDR5 c сумарною ємністю 32 Гб (2х16 Гб), яка здатна штатно стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 5200 МГц і середнім рівнем таймінгів (CL40). Сумісна з CPU Intel Core (від 12-го покоління) та AMD Ryzen (від Ryzen 7000 Raphael з мікроархітектурою Zen 4). Стильний зовнішній дизайн включає не тільки радіатори-теплорозподільники, але і керовану RGB LED-підсвічування, сумісну з технологіями провідних вендорів материнських плат: Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light і ASRock Polychrome Sync.
Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на любителів моддингу, ентузіастів оверклокінгу та геймерів. Модулі комплекту G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK призначені для використання ігрових та багатоцільових домашніх систем, включаючи DIY недорогі робочі станції для створення та обробки цифрового контенту. Підтримка технології Intel XMP 3.0, яка автоматично встановлює необхідні параметри в UEFI BIOS материнської плати, суттєво спрощує самостійну установку модулів. Завдяки використанню якісних чіпів пам'яті, оптимізованій розводці багатошарових друкованих плат та наявності теплорозподільників, модулі можуть піддаватися розгону.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK
Усі ціни 29 →G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 5200 MHz Trident Z5 Rgb (F5-5200J4040A16GX2-TZ | 6 794 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 5200 MHz Trident Z5 Rgb (F5-5200J4040A16GX2-TZ | 6 730 грн. |
Модуль памяти ddr5 2x16GB/5200 G.Skill Trident z5 rgb Black (f5-5200j4040a | 7 154 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR5 5200 MHz Trident Z5 RGB (F5-520 | 6 923 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5200 MHz Trident Z5 RGB G | 7 052 грн. |
За свої гроші топ пам'ять. Легко бере 8000. Тут звичайно ще треба, що контролер пам'яті в CPU попався хороший. Ну і тільки на материнках Apex або Taychon. Можна і 8200, але як такого приросту вже не буде, а з таймінгами пройдеться довго гратися. Ну і це Hynix A-Die. Ціна, якість. Ні |
96000 мб в секунду її пропускна спроможність У 2 рази швидше за інших Дорого AmuN-Ra K: користуюся G.Skill F5-6000U3636E16GX2-TZ5RK більше року |
Asus ROG STRIX B760-F GAMING WIFI ?
Завчасно, дякую за відповідь!
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | від 5 078 грн. | 16 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK | від 6 560 грн. | 29 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | від 4 807 грн. | 76 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | від 5 852 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | від 5 116 грн. | 70 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | від 5 078 грн. | 77 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | від 4 803 грн. | 141 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | від 4 755 грн. | 68 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | від 4 946 грн. | 105 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | від 6 905 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | від 5 385 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | від 5 532 грн. | 75 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | від 6 538 грн. | 64 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | від 8 320 грн. | 50 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | від 10 348 грн. | 22 пропозиції |