Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
Відео 13Фото 21 |
G.Skill F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK |
|
Пара модулів ОЗП DDR5 з вражаючою стартовою швидкістю, високою пропускною здатністю та привабливою зовнішністю. Набір входить до спеціалізованої серії для розгону G.Skill Trident 2022 року, відноситься до верхньої цінової категорії та виділяється своїми швидкісними показниками навіть на тлі інших оверклокерських планок формату DDR5. Набір складається з двох модулів об'ємом по 16 ГБ з тактовою частотою 7200 МГц, латентністю CL34 і напругою 1.4 В.
Його сумарна пропускна здатність досягає майже 60 ГБ/с, що дає двох, а то й триразовий приріст продуктивності в порівнянні з традиційними модулями DDR4 2400. Подібної продуктивності з лишком вистачить практично будь-яких важких і профільних завдань на кшталт тривимірного моделювання, складних математичних обчислень, компілювання, роботи з візуальним контентом тощо. В іграх пам'ять DDR5 не дає такого феноменального прискорення, тому багатьма геймерами сприймається як варіант виросту.
Виробник гарантує сумісність з усіма поширеними моделями материнських плат із процесорними сокетами наступного покоління (Intel LGA 1700 та AMD AM5), які почали надходити в активний продаж наприкінці 2021 року та на початку 2022. Планки Trident Z оснащені стильними однотонними металевими радіаторами з асиметричними. У даному випадку використовується чорний колір, частина радіатора зроблена з навмисне грубого шліфованого алюмінію, а гребінець з підсвічуванням закриває прозорий світловод із захованими всередині RGB-світлодіодами. Підсвічування синхронізується з іншими RGB-комплектуючими та підтримує всі популярні системи контролю, включаючи Asus Aura Sync, MSI Mystic Lights тощо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
Усі ціни 73 →G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 7200Mhz Trident Z5 RGB Silver (F5-7200J3445G16G | 6 494 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5-7200 32GB KIT (2x16GB) ( | 5 999 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/7200 G.Skill Trident Z5 RGB Black (F5-7200J3445 | 5 712 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 G.Skill Trident Z5 RGB 2x16GB 7200MHz Black (F5-7200J3 | 5 979 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 gb (2x16gb) DDR5 7200 MHz Trid | 6 556 грн. |
За свої гроші топ пам'ять. Легко бере 8000. Тут звичайно ще треба, що контролер пам'яті в CPU попався хороший. Ну і тільки на материнках Apex або Taychon. Можна і 8200, але як такого приросту вже не буде, а з таймінгами пройдеться довго гратися. Ну і це Hynix A-Die. Ціна, якість. Ні |
96000 мб в секунду її пропускна спроможність У 2 рази швидше за інших Дорого AmuN-Ra K: користуюся G.Skill F5-6000U3636E16GX2-TZ5RK більше року |
Asus ROG STRIX B760-F GAMING WIFI ?
Завчасно, дякую за відповідь!
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | від 5 078 грн. | 18 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK | від 6 560 грн. | 28 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | від 4 807 грн. | 75 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | від 5 852 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | від 5 116 грн. | 68 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | від 5 078 грн. | 75 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | від 4 789 грн. | 138 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | від 4 755 грн. | 66 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | від 4 946 грн. | 104 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | від 6 905 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | від 5 385 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | від 5 525 грн. | 74 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | від 6 538 грн. | 63 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | від 8 313 грн. | 48 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | від 10 348 грн. | 22 пропозиції |