Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK
Відео 13Фото 21 |
G.Skill F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK |
|
Двоканальний комплект модулів оперативної пам'яті стандарту DDR5, яка лише наприкінці 2021 року вперше потрапила на прилавки магазинів і поки що залишається нішевим продуктом. Подібна техніка розрахована на власників флагманських ігрових ПК, ентузіастів розгону та власників робочих станцій, оснащених досить дорогими материнськими платами за допомогою стандартів DDR5 та XMP 3.0.
За рахунок подвоєння блоків пам'яті, збільшення тривалості імпульсів та збільшення кількості незалежних підканалів швидкісні можливості формату DDR5 суттєво перевершують нинішній DDR4. Наприклад цей комплект одночасно заводиться на частоті 6000 МГц (з таймінгами 38-38-38) і гарантує пропускну здатність 48 000 МБ/с. А це практично вдвічі швидше за більшість попередників сімейства по Trident.
В іншому G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb підтримує нову специфікацію розгону процесора XMP 3.0 та оснащений вбудованим алгоритмом корекції помилок ODECC, який підвищує стабільність роботи на екстремальних швидкостях. Для зниження рівня нагріву планки оснащені металевими різнокольоровими радіаторами, які ефективно охолоджують чипи та контролер пам'яті, а також виконують декоративну функцію за рахунок вбудованого підсвічування з можливістю синхронізації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK
Усі ціни 135 →G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz Trident Z5 RGB Silver (F5-6000J3636F16G | 5 440 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 TZ5RS RGB DDR5-6000 CL36-36-36-96 1.35V | 4 869 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 G.Skill Trident Z5 RGB Silver (F5-6000J363 | 4 914 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 gb (2x16gb) DDR5 6000 MHz Trid | 5 882 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Trident Z5 Rgb Black (F5-6000J3636F16 | 4 925 грн. |
За свої гроші топ пам'ять. Легко бере 8000. Тут звичайно ще треба, що контролер пам'яті в CPU попався хороший. Ну і тільки на материнках Apex або Taychon. Можна і 8200, але як такого приросту вже не буде, а з таймінгами пройдеться довго гратися. Ну і це Hynix A-Die. Ціна, якість. Ні |
96000 мб в секунду її пропускна спроможність У 2 рази швидше за інших Дорого AmuN-Ra K: користуюся G.Skill F5-6000U3636E16GX2-TZ5RK більше року |
Asus ROG STRIX B760-F GAMING WIFI ?
Завчасно, дякую за відповідь!
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | від 5 078 грн. | 18 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK | від 6 560 грн. | 28 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | від 4 807 грн. | 75 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | від 5 852 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | від 5 116 грн. | 68 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | від 5 078 грн. | 74 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | від 4 793 грн. | 138 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | від 4 755 грн. | 66 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | від 4 946 грн. | 104 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | від 6 905 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | від 5 385 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | від 5 532 грн. | 74 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | від 6 538 грн. | 63 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | від 8 320 грн. | 48 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | від 10 348 грн. | 22 пропозиції |