Кавоварка Gaggia Cadorna Plus чорний (RI9601)
Відео 3Фото 2 |
Gaggia Cadorna Plus чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gaggia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gaggia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gaggia Cadorna Plus чорний
Усі ціни 7 →Кавомашина автоматична Gaggia Cadorna Plus | 25 008 грн. |
Кавомашина автоматична Gaggia CADORNA Plus | 24 959 грн. |
Gaggia Cadorna Plus | 25 600 грн. |
Gaggia Cadorna Plus | 26 880 грн. |
Кавоварка еспресо Gaggia Cadorna Plus | 30 200 грн. |
Кофемашина автоматическая Gaggia Cadorna Plus | 25 004 грн. |
Кавомашина автоматична Gaggia Cadorna Plus | 24 998 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Gaggia Cadorna Plus:
- Регульована висота дозатора для кави
РекомендуємоПорівняти в таблиці →