Бойлер GALANTA WDG DRY SLIM 80 1.6K
GALANTA WDG DRY SLIM 80 1.6K |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GALANTA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GALANTA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GALANTA WDG DRY SLIM 80 1.6K
Ціни на GALANTA WDG DRY SLIM 80 1.6K |
---|---|---|---|---|
GALANTA WDG 30 DRY SLIM | від 4 970 грн. | 6 пропозицій | ||
GALANTA WDG 50 DRY SLIM | від 7 070 грн. | 4 пропозиції | ||
GALANTA WDG DRY SLIM 80 1.6K | від 7 990 грн. | 2 пропозиції | ||
GALANTA WDG 80 DRY SLIM 2K | від 8 325 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →