Мікрохвильова піч Gallet FMOM205W білий
Фото 4 |
Gallet FMOM205W 2022 рікбез гриля білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gallet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gallet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gallet FMOM205W білий
Gallet FMOM 205W FMOM205W | 2 959 грн. |
Мікрохвильова піч Gallet FMOM 205W | 2 958 грн. |
Мікрохвильова піч Gallet FMOM 205W | 2 959 грн. |
Мікрохвильова піч Gallet FMOM 205 Вт | 2 599 грн. |
Модификації Gallet FMOM205W
Ціни на Gallet FMOM205W |
---|---|---|---|---|
Gallet FMOM205W білий | від 2 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Gallet FMOM205B чорний | від 2 599 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →