Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   Gamdias

Блок живлення Gamdias AURA GP550

Фото - Блок живлення Gamdias AURA GP550
Фото 7
Gamdias AURA GP550
2024 рік
550 Вт
24+8 (4+4) pin
750 Вт
24+8+8(4+4) pin
Основне
Потужність550 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД80 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ White
Стандарт ATX 12В v.2.4
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA5 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V13 А
+5V13 А
+12V130 А
-12V0.5 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V360 Вт
Потужність +3.3V +5V80 Вт
Потужність -12V6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайтgamdias.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamdias 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamdias.

Купити Gamdias AURA GP550

Усі ціни 25 →

Блок живлення Gamdias AURA GP550 4712960136984

Блок живлення Gamdias AURA GP550 / GAMDIAS / 550 W / ATX 2.x / 80+ / 20+4 pin / 4+4 pin / 8 pin (6+2) / 140x150x86 (ДxШxВ) /... ще1 рік / АЛ-00001653
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 199 грн.

Блок живлення GAMDIAS AURA GP550 (4712960136984) 4712960136984

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Gamdias Блок живлення для ПК Gamdias Aura GP550 Black (4712960136984)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 249 грн.

Блок живлення GAMDIAS AURA GP550 Power Supply Unit, EU Power Cord (4712960136984)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись

Блок живлення Gamdias Aura GP550 (4712960136984)

Форм-фактор: ATX, EPS / Потужність, Вт: 550 / Модульні (знімні) кабелю: ATX, EPS / Вентилятор нижньої стінки: 120 мм / ККД,%:... ще80 / Коннектори: 20 + 4pin; 1x4 + 4pin; HDD (IDE): 2; SATA: 5; FDD: 1; 1x6 + 2pin
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 175 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Gamdias AURA GP550

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Gamdias AURA

Ціни на Gamdias AURA
Gamdias AURA GP550від 1 175 грн.25 пропозицій
Gamdias AURA GP750від 1 979 грн.18 пропозицій