Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Аксесуари до ноутбуків   /   Підставки для ноутбуків   /   GamePro

Підставка для ноутбука GamePro CP660

Фото - Підставка для ноутбука GamePro CP660
Відео 1Фото 13
GamePro CP660
Колір
Типпідставка
Макс. діагональ ноутбука15.6 "
Функції та можливості
Активне охолодження
Вентилятори6х70 мм
Максимальні оберти2400 об/хв
Макс. повітряний потік1 CFM
Рівень шуму30 дБ
Функції та можливостірегулювання нахилу / 5 рівнів /
регулювання швидкості вентилятора
упор для ноутбука
тримач для смартфона
дисплей
ПідсвічуванняRGB / 10 режимів /
Підключення
Підключення до ноутбукаUSB-A 2.0
Підключення периферії2xUSB-A 2.0
Інше
Джерело живленнявід USB / довжина кабелю 60 см /
Матеріал платформиметал/пластик
Розміри у складеному вигляді360х255х28 мм
Розмір стільниці/платформи360х255 мм
Вага0.9 кг
Офіційний сайтgamepro.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GamePro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GamePro.

Купити GamePro CP660

Усі ціни 50 →

Підставка для ноутбука GamePro CP660

Тип: підставка для ноутбука / Тип охолодження: активне / Максимальний розмір дисплея: 15.6"
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 011 грн.

Охолоджуюча підставка для ноутбука Gamepro CP660

Охолоджуюча підставка для ноутбука Gamepro Охолоджувальні підставки GamePro — це надійне рішення для підтримання оптимальної... щетемператури вашого ноутбука. Кожна модель оснащена потужними вентиляторами, які ефективно відводять тепло, запобігаючи перегріву та продовжуючи термін служби пристрою. Ергономічний дизайн забезпечує комфорт під час роботи чи гри, а регульований кут нахилу
Citrus.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 199 грн.

Охолоджуюча підставка для ноутбука Gamepro (CP660) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

GamePro CP660

Охолоджуюча підставка для ноутбука Gamepro CP660 оснащена шістьма вентиляторами розміром 70 х 70 х 15 мм, які працюють на в... щеражаючій швидкості - до 2400 обертів на хвилину. Це означає, що вони здатні забезпечити ефективне охолодження вашого ноутбука, уникаючи перегріву та зберігаючи його продуктивність на високому рівні. Доступні п'ять різних налаштувань висоти, щоб забезпечити
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 019 грн.

Охолоджувальна підставка для ноутбука GamePro CP660 Black

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 099 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на GamePro CP660

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди