Навушники
GamePro HS1300
Відео 3Фото 8 |
GamePro HS1300 |
|
Звук формату 7.1 (віртуальний), підсвічування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GamePro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GamePro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GamePro HS1300
Усі ціни 18 →GamePro HS1300 RGB Black | 1 399 грн. |
Навушники GamePro RGB HS1300 Black | 1 399 грн. |
Гарнитура игровая GamePro HS1300 (Black) | 1 399 грн. |
Наушники GamePro HS1300 RGB 7.1 Black (HS1300) | 1 386 грн. |
Навушники GamePro HS1300 RGB 7.1 Black (HS1300) | 1 399 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →