Геймпад GameSir T4 Pro
Відео 21Фото 7 |
GameSir T4 Pro |
|
Модель претендує на звання «народного» геймпада, так як поєднує в собі відмінну функціональність і приємний цінник. Це мультиплатформенний гаджет, що підтримує кілька способів підключення: через Bluetooth, по проводу або за допомогою радіохвиль з частотою 2.4 ГГц. Правда, для останнього передбачений досить великий і не дуже зручний адаптер. Зовні пристрій схоже на контролер Xbox зі схожим розташуванням кнопок, корпус виконаний з пластика, але розбавляє чорний діловий стиль різнобарвне підсвічування, яку можна налаштувати під себе.
В наявності 4-позиційний маніпулятор D-Pad, аналогові важелі, курки і пелюстки на задній панелі. Усередині GameSir T4 Pro ховається гіроскоп, що вловлює рухи гравця і передає їх в грі, а також потужні вібромотори, які повністю занурять вас в те, що відбувається на екрані. Також геймпад отримав ємний акумулятор на 600 мАгод, який забезпечує тривалий час автономної роботи, і знімне кріплення для смартфона.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GameSir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GameSir.
Купити GameSir T4 Pro
Усі ціни 7 →Геймпад XiaoJi GameSir T4 Pro Wireless (Black) | 1 389 грн. |
Gamesir T4 Pro Black | 1 396 грн. |
GameSir T4 Pro | 1 297 грн. |
Геймпад XiaoJi GameSir T4 Pro Wireless (Black) [57228] | 1 635 грн. |
Gamesir T4 Pro White | 1 396 грн. |
Контролер GameSir T4 Pro, 2,4 ГГц Bluetooth Чорний (1009-424-00) | 2 933 грн. |
Геймпад GameSir T4 Pro (ревізія SE2 2023р) Gamepad мультиплатформний джойс | 1 399 грн. |
Користуюся цим геймпадом уже рік години. За рік жодних нарікань на його роботу не має (хоча брав його якраз під souls-like ігри). Стрес-тест геймпад пройшов успішно і за таку невелику ціну ви отримаєте чудовий пристрій для комфортної гри. Ціна
Якість корпусу та кнопок Гіроскоп Різні види підключення до ПК (як Xbox та Nintendo pro controller) Батарея тримає довго Є невеликі мертві зони на курках, але і в іменитих брендів вони присутні. Andrey Lvovskiy: користуюся GameSir T4 Pro більше року |
Все відмінно. За 36 доларів ідеально все що потрібно їсти. До 60 доларів аналогів немає. Порада: купувати потрібно в нормальному магазині з гарантією або у оф.дилера за знижками 36 доларів і тоді у вас не буде проблем. (А не тому що коментатори які купують на Алі без гарантії у рандомних продавців за 10 рублів. Мертві зони менше ніж у всіх аналогів за вартістю. Також варто згадати що від варіантів підключення змінюються і мертві зони та dpi стиків. Наприклад по блютузу в режимі Нінтендо свіч dpi як у Xbox або Дш4 (що доводить що це програмно) Що там що там результат відмінний. Топ Немає користуюся GameSir T4 Pro кілька місяців |
Мертві зони з якими я змирився, стик описує не коло, а квадрат, по всій осі Y при будь-якому відхиленні стику до осі Х великі мертві зони. Ну і що мене змусило написати цей відгук, через місяць зламалася кнопка RB, перестала реєструвати натискання, геймпад не падав, грався всього 10 годин. Це просто сміття і викинуті гроші, а за ціну 950 грн це взагалі лохотрон, я купував за 400грн на всьому відомому сайті, від якого всі ці "постачальники" беруть товар. Я вкрай не рекомендую цей геймпад навіть за 400грн з такими мертвими зонами. 1.Ціна 2.Зручний Жахливі мертві по всіх зонах, а не лише по внутрішньому кільцю та зовнішньому. Зламався сам собою, лежав, лежав і все, кнопка не працює. onedezz: користуюся GameSir T4 Pro менше місяця |
Багатофункціональний контролер із унікальним дизайном
GameSir T4 Pro виділяється серед геймпадів своїм оригінальним напівпрозорим дизайном та зручним підсвічуванням кнопок, що робить його не тільки функціональним, але й стильним аксесуаром для ігор.
Гнучкість підключення та тривала робота
З акумулятором на 600 мАч, геймпад забезпечує до 10 годин гри та підтримує три варіанти підключення: USB C для проводового режиму, радіоканал та Bluetooth для бездротового використання, збільшуючи зручність та гнучкість його застосування.
Універсальність використання
GameSir T4 Pro ідеально підходить для різних платформ, включаючи ПК, смартфони, Switch і навіть підтримує Apple Arcade, що робить його чудовим вибором для геймерів з різноманітними уподобаннями в іграх.
Практичні особливості та нюанси
Незважаючи на деякі недоліки, такі як шумна вібрація і менш точна хрестовина, GameSir T4 Pro пропонує відмінну функціональність та налаштування для комфортного керування в широкому спектрі ігор, від казуальних до динамічних екшенів та файтингів.