Камера заднього огляду Gazer CC100 Universal
Gazer CC100 Universal |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gazer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gazer.
Купити Gazer CC100 Universal
Усі ціни 6 →Gazer CC100 универсальная | 1 144 грн. |
Камера заднього вигляду Gazer CC-100 (в плафон) | 1 651 грн. |
Камера заднього виду Gazer CC100 | 1 179 грн. |
Камера заднего вида Gazer CC100 универсальная | 1 179 грн. |
Камера заднього виду Gazer СС100 | 1 179 грн. |
Камера заднього виду Gazer CC100 універсальна | 1 399 грн. |
Автоелектроніка від бренду Gazer має хорошу репутацію у погоничів «залізних коней». Найбільшим попитом у публіки користуються відеореєстратори і автомагнітоли під знаком марки. Чудовим додатком до цим двом категоріям автооборудования послужить камера заднього виду CC100.
Універсальна «посадка»
Блочок камери призначений для установки в задній частині кузова машини. Варіантів його монтажу існує безліч: від «посадки» на 3М-скотч або гвинтового кріплення і до установки замість плафона підсвічування заднього номерного знака (підбирається індивідуально під конкретну модель авто). Кут нахилу камери підлягає регулюванню для більш точного «підгонки» відображуваної картинки під умови паркування заднім ходом.
Висновок зображення
Зображення з камери можна вивести на дзеркало заднього виду Gazer з вбудованим монітором або екран автомагнітоли. Максимальна роздільна здатність картинки, що транслюється становить 720х576 пікселів. За мірками сучасної електроніки це небагато, проте читабельність і деталізація зображення при цьому особливо не страждають (у т. ч. вночі). Оцінити відстань до перешкоди при русі автомобіля назад допомагають лінії паркувальної розмітки (зеленого, жовтого і червоного кольору).
Пряме підключення
Як і більшість «однокласників», блок комутації Gazer CC100 отримує керуючий сигнал від ліхтаря заднього ходу. Живлення ж на саму відеокамеру подається від запобіжного блока бортової мережі автомобіля через блок реле і LC-фільтром. Об'єктив моделі «дивиться» на навколишній світ з кутом огляду близько 170°. Зображення з камери на дисплей в салоні авто передається в дзеркальному вигляді. Додатковий козир на руках у моделі — вологозахист блока з камерою відповідно до вимог стандарту IP67, завдяки чому пристрою дарма погодні примхи і часті візити на автомийку.