Термопаста GD GD900-SY15
GD GD900-SY15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GD GD900-SY15
Термопаста GD GD900 15г 4.8 Вт/мК зі шпателем (GD900-BA15) | 116 грн. |
Термопаста GD900 у шприці 15г 4.8 Вт/мК (GD900-SY15) | 247 грн. |
Термопаста GD GD900 15г 4.8 Вт/мК (GD900-SY15) | 110 грн. |
Термопаста GD900 15г шприц сіра | 120 грн. |
Термопаста GD900 у шприці 15г 4.8 Вт/мК (GD900-SY15) GD Brand GD900-SY15 | 247 грн. |
Модификації GD GD900-SY15
Ціни на GD GD900-SY15 |
---|---|---|---|---|
GD GD900-SY1 | від 47 грн. | 6 пропозицій | ||
GD GD900-SY3 | від 45 грн. | 3 пропозиції | ||
GD GD900-SY7 | від 39 грн. | 6 пропозицій | ||
GD GD900-SY15 | від 110 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →