Радіоприймач / годинник Gelius Pro Smart Desktop Clock Time Bridge (00000081400)
Відео 2Фото 11 |
Gelius Pro Smart Desktop Clock Time Bridge |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gelius Pro Smart Desktop Clock Time Bridge
Gelius Gelius Pro Smart Desktop Clock Time Bridge GP-SDC01 + Wireless Char | 999 грн. |
Настільний годинник Gelius Time Bridge GP-SDC01 + бездротова зарядка | 999 грн. |
Настільний годинник GELIUS Pro Smart Desktop Clock Time Bridge GP-SDC01 з | 1 199 грн. |
Розумний годинник з бездротовою зарядкою Gelius Pro Smart Desktop Clock Ti | 1 399 грн. |
Розумний годинник Gelius Pro Smart Desktop Clock Time Bridge GP-SDC01 + Wi | 1 328 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →