Комп'ютерні колонки Gemix TF-5
Фото 4 |
Gemix TF-5 |
|
Досить скромна за ціною акустика формату 2.0, невелика потужність якої (10 Вт) компенсується двосмугової компонуванням, з окремим динаміком на кожну смугу. Виконана в корпусі з MDF, для якого є 5 кольорів, включаючи бежевий; має фазионвертор і систему магнітного екранування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemix TF-5
Усі ціни 47 →Акустическая система Gemix TF-5 Black | 1 291 грн. |
Мультимедійна акустика Gemix TF-5 Cherry | 1 455 грн. |
Акустична система Gemix TF-5 Black | 1 378 грн. |
Акустична система Gemix TF-5 Black | 1 532 грн. |
Акустическая система Gemix TF-5 Cherry | 1 378 грн. |
ще 20 пропозицій
0 2 4 3 |
Якість звуку для своєї ціни та розміру Не зовсім акуратне складання колонок, трапляються браковані партії. Влад brumbar: користуюся Gemix TF-5 менше місяця |
Що можу сказати про цю модель? Хороша модель, якою користуюся вже понад 5 років. Хороший та чистий звук, який приємний. Після 70% гучності, починаються спотворення у звуку, що не приємно для вух, дроту. MeyGenBlaster: користуюся Gemix TF-5 більше року |
Показано 2 з 9 відгуків
ще 7 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Тепер про косяки, а вони хоч і не стосуються безпосередньо звуку, але є. Де-не-де злегка видно сліди клею на стінках МДФ, але це якщо вже сильно придивитися. На задній стінці сильно нагрівається шуруп, причому так, що якщо секунд 20 на ньому потримати палець-можна отримати опік... Ну і зважаючи на все ще часто трапляється просто брак, за пару днів до цієї покупки відмовився в тому ж магазині від аналогічної моделі через брязкіт навіть на середній гучності одного з динаміків. Тобто якість перевіряйте на місці, бо вона не стабільна.
Але в цілому ще раз, якщо вам не випаде брак, то це дуже вдалий варіант хорошого звуку за малі гроші, рекомендую