Прасувальна дошка Gimi Advance 140 (GM011137)
Gimi Advance 140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Advance 140
Усі ціни 13 →Прасувальна дошка Gimi Advance L Blue Flower 154 x 45 x 93.5 см (154163) | 4 334 грн. |
Гладильная доска Gimi Advance L Blue Flower 154 x 45 x 93.5 см (154163) | 4 291 грн. |
Гладильная доска Gimi Advance L Blue Flower (154163) (928464) 928464 | 4 587 грн. |
Прасувальна дошка Gimi Advance L Blue Flower (154163) (928464) 928464 | 5 099 грн. |
Дошка для прасування Gimi Advance L Blue Flower (154163) | 5 099 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →