Термобокси Gio'Style Bravo 25
Відео 1Фото 8 |
Gio'Style Bravo 25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gio'Style 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gio'Style.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gio'Style Bravo 25
Термобокс Bravo 25л GioStyle (8000303022909) | 1 491 грн. |
Автохолодильник Giostyle Bravo 25 л 12V | 4 057 грн. |
Термобокси GioStyle Bravo 25 л | 1 292 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gio'Style Bravo 25
Ціни на Gio'Style Bravo 25 |
---|---|---|---|---|
Gio'Style Bravo 25 | від 1 292 грн. | 3 пропозиції | ||
Gio'Style Bravo 30 | від 1 367 грн. | 1 пропозиція | ||
Gio'Style Bravo 32 | від 1 467 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →