Пляшка Gipfel Martino 350ml
Фото 4 |
Gipfel Martino 350ml |
|
Комплектується фільтром.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Martino 350ml
Усі ціни 12 →Бутылка для воды Gipfel Martino 350 мл 8343 | 1 107 грн. |
Пляшка для води з фільтром Gipfel Martino 350 мл зелена (8343) | 1 219 грн. |
Gipfel GP-8344 | 1 282 грн. |
Пляшка для води з фільтром Gipfel Martino 350 мл червона (8344) | 1 219 грн. |
Пляшка для води з фільтром Gipfel Martino 350 мл сіра (8346) | 1 219 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →