Харчовий контейнер Glasslock MCRB-071
Фото 12 |
Glasslock MCRB-071 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Glasslock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Glasslock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Glasslock MCRB-071
Glasslock MCRB-071 Ємність скляна з пластиковою кришкою, прямокутна, 7 MCR | 395 грн. |
Контейнер кухонний скляний Glasslock MCRB-071 | 795 грн. |
Харчовий контейнер прямокутний Glasslock 715 мл (MCRB-071) | 396 грн. |
Модификації Glasslock MCRB-071
Ціни на Glasslock MCRB-071 |
---|---|---|---|---|
Glasslock MCRB-040 | від 285 грн. | 2 пропозиції | ||
Glasslock MCRB-071 | від 395 грн. | 3 пропозиції | ||
Glasslock MCRB-100 | від 489 грн. | 2 пропозиції | ||
Glasslock MCRB-200 | від 693 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →