Радіатор опалення Global VOX R 800/95 1
![]() | Порівняти ціни 10 → Тип:секційний Матеріал:алюміній Підключення:бічне Країна:Італія |
Модифікації Global VOX R 2
Характеристики
Global VOX R 800/95 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Global 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Global.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Global VOX R 800/95 1
Сортувати
![]() | Global Radiatori Global Radiatori Vox R 800/100 White | 1 803 грн. |
![]() | Global Radiatori Global Radiatori Vox R 800/100 | 1 052 грн. |
![]() | Радіатор алюмінієвий GLOBAL VOX R 800/100 (10 bar) VOXR800100 | 1 803 грн. |
![]() | Радіатор алюмінієвий Global VOX R 800x100 | 1 053 грн. |
Алюмінієвий радіатор Global VOX R 800/100 94252092049 | 1 218 грн. |
ще 5 пропозицій |
Рекомендуємо