Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Торгівля   /   Принтери чеків і етикеток   /   GoDEX

Чековий принтер GoDEX G500 UES

Фото - Чековий принтер GoDEX G500 UES
Фото 5
GoDEX G500 UES
USBUSB + LAN + RS-232
Основне
Типнастільний (від мережі)
Друкетикетки
Характеристики друку
Макс. роздільна здатність друку203 dpi
Швидкість друку127 мм/с
Ширина друку108 мм
Довжина друку727 мм
Ширина паперу118 мм
Макс. діаметр рулону127 мм
Підключення
USB
RS-232
LAN
Загальні характеристики
Габарити285х171х226 мм
Вага3 кг
Офіційний сайтgodex.com.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GoDEX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GoDEX.

Купити GoDEX G500 UES

Усі ціни 16 →

Принтер этикеток Godex G500 UES (5842)

Технология печати термотрансферная, Интерфейсы подключения USB, RS-232, Ethernet, Разрешение 203 DPI, Тип настольный, Тип п... щеечати черно-белый, Максимальная ширина печати 108 мм,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
14 169 грн.

Godex G500 Ues (5842)

Виробник: Godex
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
13 899 грн.

Godex G500 Ues (5842)

Виробник: Godex
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись

Принтер етикеток Godex G500 UES (USB+Ethernet+Serial)

Купити принтер етикеток Godex G500 UES (USB, Ethernet, Serial). Термотрансферний і прямий друк, 203 dpi, ширина до 108 мм. Ід... щееально для складу, магазину та Нової Пошти. Доставка по Україні.
TTC.kiev.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

Принтер етикеток Godex g500 ues (5842)

Принтер етикеток Godex G500 UES (5842) - пристрій, що використовує для виготовлення етикеток термотрансферний спосіб і терм... щеодрук. Якість зображення становить 203 пікселя. Принтер з успіхом використовують в торгівлі і для автоматизації виробництва. За один робочий день пристрій здатний виготовити близько 10 тисяч етикеток. Зручна кришка, що відкидається принтера етикеток Godex G500 UES
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
14 376 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на GoDEX G500 UES

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації GoDEX G500 UES

Ціни на GoDEX G500 UES
GoDEX G500 U від 9 999 грн.12 пропозицій
GoDEX G500 UES від 12 408 грн.16 пропозицій