Котушка Golden Catch Inquisitor 2500S (10390150)
Відео 1Фото 3 |
Golden Catch Inquisitor 2500S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Inquisitor 2500S
Усі ціни 6 →Котушка GC Inquisitor 2500S,1039015 | 2 545 грн. |
Котушка GC Inquisitor 2500S + шнур GC Inquisitor PE X4 100м Lime Green #0. | 2 500 грн. |
Котушка спінінгова GC Inquisitor 2500S | 2 545 грн. |
Котушка Golden Catch Inquisitor 2500S, new2020 | 2 020 грн. |
Котушка Golden Catch Inquisitor 2500S 6+1BB (1039015) | 2 490 грн. |
Котушка GC Inquisitor 2500S (1039015) | 2 545 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →