Котушка Golden Catch Passion Power 5000FD (1039051)
Фото 5 |
Golden Catch Passion Power 5000FD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Passion Power 5000FD
Котушка GC Passion Power 5000FD (149943) | 1 650 грн. |
Котушка фідерна GC Passion Power 5000FD | 1 650 грн. |
Катушка Golden Catch Passion Power 5000FD | 1 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →