Радіоприймач / годинник Golon RX-201
Golon RX-201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golon RX-201
Радіоприймач GOLON RX-201 usb sd card FM/AM/SW ліхтарик Червоний 1300mAh | 564 грн. |
Радіоприймач радіо GOLON RX-201 з USB та ліхтариком Червоний | 695 грн. |
Радіоприймач GOLON RX-201 usb sd card FM/AM/SW ліхтарик | 552 грн. |
Радіоприймач GOLON RX-201 usb sd card FM/AM/SW ліхтарик Червоний 160 х 130 | 552 грн. |
anonim
31 грудня 2017, 00:07
В якому поряду читає музичні файли і як переключатись із папки в папку на флешці #
РекомендуємоПорівняти в таблиці →