Радіоприймач / годинник Golon RX-607AC
Відео 5 |
Golon RX-607AC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golon RX-607AC
Усі ціни 40 →Golon RX-607AC 28616 | 379 грн. |
Радіоприймач всехвильовий Golon RX-607 AC | 399 грн. |
Портативний радіоприймач Golon RX-607AC | 382 грн. |
Радіоприймач від мережі та батарейок Golon RX-607AC Black 160*10*60 мм(ICL | 293 грн. |
Радіоприймач Golon RX-607 AC акумуляторний програвач Чорний | 429 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →