Радіоприймач / годинник Golon RX-9922UAR
Golon RX-9922UAR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golon RX-9922UAR
Усі ціни 13 →Радіо Golon RX-9922UAR | 540 грн. |
Радіоприймач Golon RX-9922-UAR | 730 грн. |
Радіо RX-9922UAR | 592 грн. |
Портативний радіо приймач "GOLON" RX-9922 UAR USB FM | 769 грн. |
Радіоприймач колонка MP3 Golon RX-9922UAR | 767 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →