Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Радіоприймачі та настільні годинники   /   Golon

Радіоприймач / годинник Golon RX-177

Фото - Радіоприймач / годинник Golon RX-177
Golon RX-177
Колір
Тип пристрою
радіоприймач
Тип тюнера
аналоговий
Радіо
FM
AM
SW
Відтворення
USB-A
кардридер
Функції та можливості
ліхтарик
Джерело живлення
батарейки
мережа
акумулятор
Дата додавання на E-Katalog
травень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golon.

Купити Golon RX-177

Усі ціни 12 →

Радіоприймач портативне радіо Golon RX-177 червоный акумуляторний на батарейках від мережі ретро колонка usb sd mp3 fm прийм

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
739 грн.

Радіоприймач портативне радіо Golon RX-177 чорний акумуляторний на батарейках від мережі ретро колонка usb sd mp3 fm приймач

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Радіоприймач GOLON RX-177LED акумуляторний

Маркетплейс: Rozetka.ua  OnTV З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
522 грн.

Радіоприймач Golon RX-177 LED з ліхтариком/радіопідсвітка MP3 з USB і акумулятором і батарейками

Маркетплейс: Rozetka.ua  LuckyDS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
649 грн.

Радіоприймач Голон RX-177-LED чорний з ліхтариком і картридером

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
681 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Golon RX-177

гарна модель, понравилося
18 лютого 2026
дуже гарний радіоприймач. хороший звук.
не помітила
рекомендую купити обов'язково
Додати відгук