Радіоприймач / годинник Golon RX-166
Golon RX-166 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golon RX-166
Радіоприймач Golon - RX-166 LED (RX-166LED) 5 Вт | 603 грн. |
Радіоприймач GOLON RX 166 LED з LED ліхтариком | 767 грн. |
Радіоприймач компактний Golon - RX-166 LED (RX-166LED) | 590 грн. |
Радіоприймач Golon RX-166 LED | 540 грн. |
Радіоприймач Golon RX-166 LED | 699 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →